Contact

Contact

Bucuresti, sector 1, Piata Presei Libere Nr.1
O.P. 33

Tel/Fax: 317.90.53
Relatii cu publicul: 319.22.01 int. 1226
E-Mail: ultimaora12@yahoo.ro

E-Mail: ultimaora12@ultima-ora.ro

Ion Marin – director general
ion.marin@ultima-ora.ro

Nicolae Predesel – director marketing
nicolae.predesel@ultima-ora.ro
Roxana Ichim – redactor sef
roxana.ichim@ultima-ora.ro

Lucian Berbetocu – redactor sef adjunct
lucian.berbetocu@ultima-ora.ro

Carol Roman – senior editor
Octavian Andronic – senior editor
ec. Mihai Barbuliceanu – senior editor

Departamente

Politic – Felicia Rusanu
felicia.rusanu@ultima-ora.ro

Eveniment – Iulia Petrescu
iulia.petrescu@ultima-ora.ro

Magazin, Sanatate – Georgiana Dinu
georgiana.dinu@ultima-ora.ro

Monden – Cristina Sirbu
cristina.sirbu@ultima-ora.ro

Economic – Ionut Marcu
ionut.marcu@ultima-ora.ro

Sport – Mircea Octavian
mircea.octavian@ultima-ora.ro

Administratia

Director Economic – Maria Slavic
maria.slavic@ultima-ora.ro

Difuzare si abonamente – Elena Grigore
elena.grigore@ultima-ora.ro

Director si publicitate – Marin Puscasu
Distributie, protocol – Valentin Sava

Flash Version of this website